fot. pamiatkipodlaskie.pl
Inspirują

To nie turyści potrzebują takich gadżetów najbardziej, a my. Podlasianie do dzisiaj mieli bardzo ograniczony wybór pamiątek z Podlasia. Teraz mogą podarować przyjaciołom, bliskim i przede wszystkim sobie bardzo niesztampowy przedmiot, który mówi „Jestem z Podlasia”.  Czytaj dalej „Nowe gadżety z Podlasia. Zabawne i designerskie projekty Michała Pardy”

fot. Photon Facebook
Globalnie

„Wybraliśmy Grupę AHB2 ze względu na ich podejście do robienia biznesu, zaangażowanie widoczne już podczas rozmów i negocjacji. Jedno ze spotkań odbyliśmy w Warszawie o 22:00, gdzie przyjechali do nas prosto z lotniska, nie bacząc na zmęczenie po całodziennej podróży.”. To może być przełom na globalnym rynku zabawek. Pod koniec roku produkt trafi do sklepów w Polsce.

Czytaj dalej „Prezydent obejrzał Photona osobiście. Teraz duży inwestor daje im pieniądze na masową produkcję”

Jesteś emerytem? Chcesz pożyczyć pieniądze na remont mieszkania, naprawę pralki lub bieżące wydatki? Wartym rozważania rozwiązaniem może okazać się pożyczenie pieniędzy w firmie pożyczkowej. Dziś podpowiemy, które z firm są szczególnie otwarte na pożyczanie pieniędzy najstarszym klientom. Czytaj dalej „Pożyczka dla seniora? Sprawdź, gdzie możesz ją dostać”

Inspirują

Dla białostoczan to miasto bywa obiektem żartów, ale dla większości Polaków kojarzy się ze znaną marką piwa. Od kiedy na rynku pojawił się brand „Jasne Pełne” w charakterystycznym „bączku”, firma trafia do wielkomiejskich środowisk. Tym samym nieustająco trwa rodzaj dużej kampanii reklamowej Miasta Łomża.

Czytaj dalej „Łomża, miasto znane z etykiety… piwa. Jak „łomżing” pomaga miastu?”