Klinika Salamandra skończyła rok

Była to okazja do świętowania. Salon kosmetyczny Salamandra Beauty Clinic w Białymstoku hucznie obchodził urodziny. Był oczywiście tort, ale fit. Nie zabrakło i innych atrakcji, w tym konkursów z mnóstwem nagród.

Ekonomiczne statystki przekonują, że jeśli firma przetrwała na rynku rok, to ma wszelkie szanse na to, by zaistnieć na nim na stałe.

Minione miesiące nie były łatwe. Mieliśmy dużo pracy, ale nie brakowało nam entuzjazmu i w sumie rok zamykamy na plusie, pełni nadziei, że firma dalej będzie się rozwijać i będzie przybywać nam klientek – powiedziała Emilia Jaskulska, wizażystka i współwłaścicielka Salamandra Beauty Clinic.

Urodziny zostały zorganizowane, aby podziękować stałym klientom i zachęcić do odwiedzenia salonu nowe.

Impreza urodzinowa odbyła się kilka dni temu i miała charakter pikniku. Załoga salonu kosmetycznego Salamandra przygotowała dla gości mnóstwo atrakcji. By połączyć przyjemne z pożytecznym, urodziny podzielone zostały na dwie części. W ramach pierwszej odbyły się dwie prelekcje. Sylwia Łuniewska powiedziala kilka słów o zasadach skutecznej komunikacji. Marta Jaromińska, kosmetolog, linergistka i współwłaścicielka Salamadry wyjaśniła zaś jak wyglądać powinna właściwa pielęgnacja skóry. Później przyszedł czas na zabawy i przyjemności. Najpierw na stół „wjechał” tort przygotowany przez Fit Cake, którym każda z pań mogła uraczyć się bezkarnie, ponieważ nie zawierał tzw. złych i nadprogramowych kalorii. Podczas zabaw i konkursów rozlosowane zostały wśród gości atrakcyjne nagrody.

Mocca salon fryzjerski Ewy Kożuchowskiej przekazał bon na strzyżenie z regeneracją i modelowaniem, Łukasz Borowski voucher na godzinny masaż kręgosłupa, Ewelina Sadowska – bon na kobiecą sesję zdjęciową. Wśród nagród był także spersonalizowany album zdjęciowy i zaproszenia ślubne Glam Art. Ponadto bilety do kina Helios, prezent od Semilac Białystok – Nefelle, bon 200 zł do Mrs. Sporty, karnet na 11 treningów do NelFit, voucher na konsultacje i analizę składu ciała u psychodietetyczki Anny Kuczkin, a na finał BMW X2 na weekend od Auto-Fus Group Białystok.

Salamandra Beauty Clinic świadczy profesjonalne usługi z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej, fizjoterapii, dietetyki i wizażu.

Red. PP, fot. mat. pras.

Komentarze