Białostocka spółka Glosel wycofała produkty rosyjskich marek ze swoich sklepów

Zarząd spółki Glosel, pod parasolem której działają marki Tania Książka i Bee.pl, podjął decyzję o wycofaniu ze sprzedaży produktów pochodzenia rosyjskiego.

– W geście solidarności z Ukrainą, z oferty naszych sklepów, tj. księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl oraz sklepu internetowego Bee.pl, wycofujemy wszystkie produkty pochodzące z Rosji. Jesteśmy mocno poruszeni sytuacją naszych sąsiadów i chcemy okazać im, jak największe wsparcie – informuje Łukasz Kierus, prezes spółki Glosel. – Współpracujemy ściśle z Urzędem Miejskim w Białymstoku, przekazując produkty ze sklepu Bee.pl oraz kartony i materiały do pakowania wszelkich darów, które trafiają do punktów zbiórek. Wśród naszych pracowników organizujemy także zbiórkę produktów dla osób potrzebujących oraz angażujemy się w różne inicjatywy, o czym informujemy na bieżąco naszymi kanałami.

Glosel to firma specjalizująca się głównie w obszarach sprzedaży książek oraz produktów FMCG w internecie. Siedziba firmy mieści się w industrialnie urządzonym biurze w Białymstoku. Spółka posiada ponad 9 tys. mkw. powierzchni magazynów w nowoczesnym kompleksie Panattoni Park, z którego realizuje zamówienia. Glosel zarządza także 5 księgarniami zlokalizowanymi w północno-wschodniej Polsce.

Red. PP, fot. mat. pras.

Komentarze