Gościniec Folwark Nadawki – nowy obiekt noclegowy o standardzie 3-gwiazdkowego hotelu

15 listopada zaplanowane jest otwarcie nowego obiektu noclegowego pod nazwą Gościniec Folwark Nadawki o standardzie 3-gwiazdkowego hotelu. Obiekt należy do firmy Casablanca Catering, właściciela Hotelu Esperanto, restauracji Kawelin, Esperanto Cafe&Restaurant, restauracji Folwark Nadawki oraz Bistro Plaża. Położony jest przy restauracji Folwark Nadawki, serwującej dania regionalnej kuchni podlaskiej.

Atutem obiektu jest położenie na obrzeżach Puszczy Knyszyńskiej, w sąsiedztwie Podlaskiego Muzeum Kultury Ludowej (Skansen), Muzeum Dziejów Ziemi (Jurajski Park Dinozaurów), w zacisznej okolicy w otoczeniu przyrody.

Jednocześnie dzięki dobrej komunikacji, w ciągu 15 minut goście mogą dojechać do centrum Białegostoku, od którego dzieli zaledwie 5 km.

Stworzyliśmy to wyjątkowe miejsce z myślą o zapewnieniu naszym gościom przyjemnej atmosfery odprężenia i relaksu – mówi w rozmowie z naszą redakcją Justyna Łoś.

W Gościńcu Folwark Nadawki oferowanych będzie 13 pokoi:

– na parterze 6 pokoi typu superior (z możliwością dostawki) i 1 pokój typu superior przystosowany dla osób niepełnosprawnych o powierzchni ponad 23 mkw.;
– na piętrze 5 pokoi typu standard o powierzchni 14 mkw.;
– elegancki apartament o powierzchni ponad 50 mkw., z dwoma łazienkami, częścią dzienną i sypialnią oraz tarasem.

Wszystkie pokoje są klimatyzowane, posiadają łazienki z prysznicem. Znajdują się w nich duże łóżka, które zapewnią komfortowy wypoczynek po ciężkim czy aktywnym dniu. W każdym pokoju znajduje się telewizor LCD, dostępny jest także bezpłatny, bezprzewodowy internet.

Gościom zapewniamy możliwość skorzystania ze śniadań, które będą serwowane w godzinach 7.00 – 10.30 – zapowiada Justyna Łoś. – Do dyspozycji gości w naszej kameralnej strefie wellness oddajemy saunę fińską wraz z pomieszczeniem relaksu do schładzania po seansie. W gościńcu mieści się również pokój zabaw dla dzieci wyposażony w konsole do gier, kącik do malowania i mnóstwo zabawek.

Na terenie kompleksu Folwarku Nadawki znajdują się także takie atrakcje, jak tradycyjna ruska bania, mini zoo, wystawa zabytkowych maszyn rolniczych, zespół rzeźb o tematyce ludowej, zewnętrzny plac zabaw dla dzieci. Planowana jest również możliwość wypożyczania rowerów, uczestnictwo w spływach kajakowych oraz nauki jazdy konnej.

Red. PP, fot. mat. pras.

Komentarze