IV akcja charytatywna dla Domu Dziecka nr 2 w Białymstoku!

W dniach 10 – 29 maja zachęcamy do przynoszenia i wsparcia dzieciaków m.in: słodyczami, zabawkami, książkami – podarujmy dzieciom uśmiech! Codziennie od 17.00 do 22.00 – lokal 6-ścian (ul. Warszawska 30, Białystok). Finałem akcji jest IV Koncert Charytatywny, który odbędzie się 29 maja 2019 r. o godz. 19.00 w lokalu 6-ścian.

Podczas kameralnego koncertu wystąpią akustycznie:

Adam Romanoff Romanowicz i Grzegorz Kowalewski

Adam – gra, śpiewa i komponuje od 1990 r. Wielokrotny uczestnik przeglądów i konkursów piosenki, współorganizator, juror i uczestnik spotkań z poezją i innych imprez kulturalnych na terenie Białegostoku i województwa podlaskiego.

Grzegorz – gra i śpiewa od 1995 r. Wieloletni członek Chóru Politechniki Białostockiej oraz Chóru Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, z którymi występował na scenach polskich i europejskich zdobywając liczne nagrody.

Program duetu składa się z piosenek z nurtu poezji śpiewanej (z repertuaru „Starego Dobrego Małżeństwa”, Jacka Kaczmarskiego, Przemysława Gintrowskiego, grupy „Bez Jacka” i innych), piosenek żeglarskich, turystycznych a także polskich utworów z lat 70. i 80.

Michał Czarnecki z gitarą

Michał – obserwator, twórca tekstów, melorecytator, gitarzysta, dawniej również wokalista zespołu Lifemotiv. Miłośnik prostoty w muzyce, zwolennik oszczędnej modyfikacji dźwięku, poszukiwacz emocji. W tekstach unika pierwszej osoby. Śpiewa wyłącznie po polsku. Obecnie pracuje nad solową płytą.

Sylwia Bogdan i Mateusz Demianiuk

Sylwia i Mateusz – muzycy grający razem od 7 lat. Rzadziej akustycznie, częściej z przytupem – m.in w projekcie DesertRose. Prywatnie rodzice 5-letniej Amelki, która ma za sobą pierwszy wspólny koncert z rodzicami. Aktualnie pracują nad nieco łagodniejszym materiałem i polują na akustyczne pogrywanie.

Start: 19.00; wejście: słodycze/zabawki lub wrzutka do puszki.

W ramach akcji organizowane są zbiórki w szkołach:
– Zespół Szkół im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Juchnowcu Górnym
– Szkoła Podstawowa nr 20 im. gen. Władysława Sikorskiego w Białymstoku
– Szkoła Podstawowa nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Białymstoku

Portal Przedsiębiorcze Podlasie objął wydarzenie patronatem medialnym.

Red. PP

Komentarze