Jego klinika daje drugą młodość. Rozwiązuje nawet wstydliwe problemy miejsc intymnych

Botoks, usuwanie cellulitu, powiększanie punktu G, to tylko niektóre z bogatego wachlarza usług oferowanych przez Twoją Klinikę. Innowacyjność to jedna z wielu cech, które wyróżniają to miejsce. Kolejna, to stawianie na rozwój, na najlepszych specjalistów i holistyczne, indywidualne podejście do pacjenta, którego stan zdrowia jest zawsze najważniejszy. To nowoczesne i unikatowe miejsce na mapie Podlasia. Współzałożycielem kliniki jest charyzmatyczny lekarz Tomasz Konończuk (na zdjęciu), który całą młodość planował być… prawnikiem.

Dr n. med. Tomasz Konończuk z Białegostoku jest ambasadorem Fillmed Laboratoires, szkoleniowcem i uznanym ekspertem w dziedzinie medycyny estetycznej oraz członkiem zarządu Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej „POLME”. O sobie mówi, że jest konkretny i rzeczowy w pracy, na co dzień zaś jest spełnionym i szczęśliwym tatą. I współwłaścicielem Twojej Kliniki w Białymstoku. Miejsca, w którym uszczęśliwia się ludzi i poprawia ich komfort życia.

– Stworzona przez nas oferta uwzględnia najnowocześniejsze światowe trendy w dziedzinie dermatologii, medycyny estetycznej, chirurgii estetycznej, ginekologii estetycznej oraz kosmetologii. Swoje usługi dedykujemy kobietom, mężczyznom i dzieciom. Proponujemy najskuteczniejsze metody zwalczania oznak starzenia się skóry oraz leczenia dokuczliwych schorzeń, takich jak: przebarwienia, łuszczyca czy bielactwo. Nasza oferta obejmuje również usuwanie tatuaży, nawet tych kolorowych – wylicza właściciel.

W ofercie posiadają również szeroką gamę zabiegów laseroterapii oraz terapii światłem LED. A ich dewizą jest kreowanie piękna w zgodzie z naszą naturą i naturalnym wyglądem.

Kiedy przekracza się próg kliniki, uderzają komfortowe, estetyczne wnętrza i nieobwieszone certyfikatami i dyplomami ściany, co zwykle jest nierozerwalne z wszelkimi gabinetami medycznymi i kosmetycznymi.

Od pani w rejestracji słyszę, że to wola właściciela. Tłumaczy, że personel jest wysoko wyspecjalizowany. Doktor Tomek jednak nie chce chwalić się zdobytymi „papierkami”, jego zdaniem bowiem najlepszą reklamą są zadowoleni, wracający pacjenci. On sam zresztą jest żywą zapowiedzią efektów oferowanych w tym miejscu usług z zakresu medycyny przeciwstarzeniowej.

Wygląda na góra 28 lat, na jego twarzy nie sposób dostrzec śladów zabiegów odmładzania, choć przyznaje, że z nich korzysta. Trudno uwierzyć w to, że ma 10 lat więcej niż wskazuje na to jego wygląd. Na pytanie, dlaczego wybrał taką specjalizację, bez namysłu odpowiada, że lubi estetykę. I nie wyobraża sobie, że mógłby robić coś innego. Nieuzbrojonym okiem widać, że praca jest jego pasją. Sposób, w jaki opowiada o niej, sprawia, że trudno przestać go słuchać.

W Twojej Klinice można pozbyć się niemal wszystkich mankamentów urody. Co ciekawe, z tego rodzaju usług chętnie korzystają nie tylko kobiety, ale i panowie.

– Bywa tak, że przychodzą ze swoimi partnerkami na zabieg, są obserwatorami naszej pracy i widząc jej efekty sami chcą poddać się jakimś zabiegom. Ale coraz częściej pojawiają się u nas sami z siebie. Chcą coś sobie poprawić – tłumaczy mi dr Tomek.

Panowie, podobnie jak panie, lubią botoks. Do tego stopnia, że po pierwszym lockdownie pacjentów nie trzeba było zachęcać do zabiegów żadnymi promocjami. Wchodzili do kliniki przysłowiowymi drzwiami i oknami, a botoks „lał się wiadrami”.

– To pokazuje, że nasze społeczeństwo coraz bardziej chce dbać o siebie, zwracając większą uwagę na estetykę swego wyglądu – zauważa lekarz.

Podkreśla, że dla niego najważniejsze jest zdrowie pacjentów. Zdarza się, że ktoś przychodzi na konsultację i odchodzi z kwitkiem, ponieważ na przykład chce wykonać lipolizę iniekcyjną, czyli usunąć miejscowe otłuszczenia, a na ciele nie ma grama zbędnego tłuszczu.

– Wraz z moim zespołem szukam rozwiązań idealnych, które przyniosą satysfakcjonujący efekt. Wierzę, że moja wiedza ma służyć zadowoleniu osoby, która poszukuje u mnie pomocy. I nie zawsze to musi być pomoc poprzez wykonanie zabiegu w naszej klinice – tłumaczy.

W tym miejscu dostępne są również zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej, takie jak na przykład powiększanie punktu G, rewitalizacja miejsc intymnych czy labioplastyka. I co ciekawe, wszystkie cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Przestają być już tematem tabu, panie coraz chętniej poprawiają wygląd swoich miejsc intymnych. Powody są różne, czasami im się coś nie podoba, innym razem chcą zadowolić w ten sposób partnera.

– Labioplastyka, czyli korekta warg sromowych, przestała być fanaberią. Kobiety już nie wstydzą się przychodzić do naszej kliniki ze swoimi problemami. Decydują się na zabiegi, bo to ułatwia im codzienne funkcjonowanie, eliminuje ból, dyskomfort i wiele innych problemów – wyjaśnia lekarz.

Zabiegiem cieszącym się dużą uwagą wśród kobiet jest też plastyka przedsionka pochwy. Dotyczy korekty obszaru wejścia do pochwy, często trwale zmienionego lub zdeformowanego na skutek porodu.

Innowacyjne na Podlasiu jest również leczenie łysienia i wspomaganie odrostu włosów. Na razie wykorzystywane jest do tego tzw. osocze bogatopłytkowe, ale planowany jest zakup nowoczesnego, pierwszego w Polsce, aparatu umożliwiającego rekonstrukcję włosów. Kiedy pojawi się w Twojej klinice, na razie dokładnie nie wiadomo.

Oferta zabiegów Kliniki jest bardzo bogata, ale czytając o usługach, nasuwa się pytanie: kogo na nie stać na Podlasiu? Okazuje się, że każdego, kto chce im się poddać. Pacjentami są osoby z różnych warstw społecznych. Jedni jakiś czas odkładają na wymarzony zabieg, inni przychodzą, chcąc wydać pieniądze, ale nie wiedzą na co, bo wydaje się, że już wszystko sobie „poprawili”.

– U nas dosłownie każdy może poddać się wymarzonemu czy koniecznemu zabiegowi. Chcę pomagać wszystkim, a nie tylko tym, których na to stać – zaznacza lekarz.

Ewa Bochenko

Komentarze