,

Kina Helios grają zgodnie z repertuarem. I zapraszają na premiery

Mimo wprowadzenia czerwonej strefy – wszystkie trzy kina Helios w Białymstoku pracują zgodnie z aktualnym repertuarem, przestrzegając reżimów sanitarnych. Sprzedaż produktów w barze i kawiarni od soboty, 24 października, odbywa się na wynos. Wśród premierowych tytułów na kinowym ekranie goszczą polskie filmy „Polot” i „Czyściec” oraz coś dla miłośników mocnych wrażeń: horror „Saint Maud”. Przedpremierowo w sobotę i niedzielę coś dla najmłodszych: „Psy i Koty 3. Łapa w łapę”.

Wszystkie Kina Helios pracują zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym. Kinowe pomieszczenia są dezynfekowane, pracownicy kin wyposażeni są w przyłbice, maseczki i rękawiczki. Na terenie kin widzowie mają obowiązek zakrywania ust i nosa oraz korzystania z udostępnionych środków do dezynfekcji. W myśl zachowania dystansu społecznego, widzowie zajmując miejsca na sali, siadają na co czwartym fotelu – w ten sposób zajętych może być najwyżej 25 procent wszystkich miejsc.

Każde z trzech kin Helios w Białymstoku pracuje zgodnie z aktualnym repertuarem. Wśród premier na widzów czekają polskie filmy „Polot” z Maciejem Musiałowskim oraz związany z tematyką wiary film „Czyściec”, w którym zagrała m.in. Małgorzata Kożuchowska. Od piątku premierą jest również horror „Saint Maud”.

Na ekranach kin wciąż można zobaczyć głośno dyskutowane i komentowane, a zbierające świetne recenzje „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”, jak również takie filmy, jak „Pętla” Patryka Vegi, komedię „Jak zostać gwiazdą” czy dramat „Banksterzy”.

Na młodszych widzów czekają dwie piękne fabularne opowieści: „Tajemniczy ogród” oraz „Pinokio”. Na kinowym ekranie można też zobaczyć kryminalno-przygodowe „Tarapaty 2”, kolorowe „Trolle 2”. Zaś w sobotę i niedzielę kina przedpremierowo grają film familijny „Psy i Koty 3. Łapa w łapę”.

Red. PP, fot. Helios

Komentarze