To mieszkanie na Rynku Kościuszki jest na sprzedaż. Obłędna lokalizacja (zaglądamy do środka)

Mieszkanie na sprzedaż na Rynku Kościuszki w Białymstoku. Ciężko wyobrazić sobie lepszą lokalizację w tym mieście. To zdecydowanie najbardziej wyjątkowy adres na Podlasiu

Widok na Rynek Kościuszki, Ratusz, Kościół Farny. Tego nie da się powtórzyć. Ta wyjątkowa nieruchomość jest na sprzedaż. Ile kosztuje?

Przede wszystkim lokalizacja i widok z okna

W Nowym Jorku najwyższą cenę osiągają mieszkania z widokiem na Central Park, a w Białymstoku… ? Wszystko wskazuje na to, że Rynek Kościuszki – od kilku lat powszechnie uznany jako centrum miasta – powinien być tutaj najatrakcyjniejszą lokalizacją. Bardzo blisko stąd do najcenniejszych zabytków, galerii sztuki i galerii handlowych. Przyszły właściciel na pewno nie spóźni się na sztukę do teatru lub opery. Z ulicy Lipowej bez problemu pieszo dojdziemy także do większości urzędów.

Metry, liczba pokoi, wyposażenie…

Okazuje się, że nieruchomość na Rynku Kościuszki ma trzy pokoje, kuchnię i łazienkę. W sumie ok. 60 metrów kwadratowych. Mieszkanie w pochodzącej z 1957 roku kamienicy w centrum Białegostoku, kosztuje 360 000 zł. To jakieś sześć tysięcy za metr. Dużo? Bez wątpienia to jedna z wyższych stawek w mieście, ale biorąc pod uwagę lokalizację, oferta jest godna rozważenia. Lokal można bez wątpienia dostosować nie tylko na potrzeby mieszkalne, ale również pod biuro np. kancelarię.

 

Komentarze