,

Naucz się negocjacji! Warsztaty w najbliższy wtorek

„Zacznij nowy rok od atrakcji, naucz się sztuki negocjacji!” Na spotkanie pod takim hasłem zaprasza Studenckie Forum Business Centre Club Region Białystok i projekt Festiwal BOSS.

Festiwal BOSS łączy świat biznesu ze światem studenckim. Poprzez wystąpienia praktyków inspiruje i motywuje do aktywności, ciągłego rozwoju oraz zakładania własnego biznesu. Pokazuje drogi oraz kierunki osiągania sukcesu.

Negocjacje to nieodłączna część naszego życia. Właściwe prowadzenie rozmów może zarówno przynieść korzyści, jak i sprawić wiele problemów. Co w takim razie powinien zrobić dobry negocjator? 14 stycznia Dominik Mazur nauczy, jak sprawić, by rozmowa negocjacyjna obrała właściwy tor. Warsztaty są certyfikowane.

„W życiu i biznesie otrzymujemy nie to na co zasługujemy, a to, co wynegocjujemy.” Słowa te wypowiedział dr Chester L. Karrass. Jak zapewniają organizatorzy, po tych warsztatach uczestnicy będą potrafili wynegocjować sobie lepsze życie.

Warsztaty odbędą się 14 stycznia, we wtorek, w godz. 17-19, w sali 214 (2 piętro) Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Białymstoku (ul. Ciepła 40).

Bilety można nabyć tutaj.

 

Red. PP, fot. pixabay.com, organizatorzy

Komentarze