Nowe otwarcie salonu RTV Euro AGD w galerii Alfa Centrum w Białymstoku

W czwartek, 27 października, salon RTV Euro AGD w Centrum Handlowym Alfa, z okazji ponownego otwarcia placówki, szykuje atrakcyjną ofertę dla klientów. Nie trzeba czekać na Black Friday, by kupić elektronikę użytkową lub sprzęt gospodarstwa domowego w okazyjnej cenie.

To dobra wiadomość dla wielu klientów. Sieć RTV Euro AGD nie znika z Centrum Handlowego Alfa w Białymstoku, tylko zmienia swoją dotychczasową lokalizację. Z tego powodu też na kilka dni salon został zamknięty. Ponowne otwarcie sklepu zaplanowano na czwartek, 28 października 2021 r.

– Po kilkudniowym zamknięciu sklepu RTV Euro AGD zostanie on ponownie uruchomiony, ale w nowej lokalizacji, również na drugim piętrze naszej galerii, tuż obok salonu New Balance – mówi Joanna Uszyńska, regionalna menadżer ds. marketingu Alfa Centrum. – Z tej okazji na klientów będą czekać wyjątkowe oferty przygotowane przez sklep i naszą galerię. Przez trzy dni,tj. od 28 do 30 października br.,będziemy podwajać punkty za zakupy w Euro w naszej aplikacji lojalnościowej Sezam. Każda wydana złotówka to jeden punkt. Wystarczy rejestrować paragony i odbierać nagrody.

RTV Euro AGD stale rozwija i modernizuje swoją sieć sklepów stacjonarnych. W Białymstoku są cztery placówki sieci. Klienci mają w nich szeroki asortyment elektroniki użytkowej oraz sprzętu gospodarstwa domowego. W Centrum Handlowym Alfa sklep otwarty jest od godziny 9.00 do 21.00, sześć dni w tygodniu oraz w niedziele handlowe (od godziny 10.00 do 20.00). Wyjątkowo jednak, w dniu otwarcia, 28 października, sklep będzie otwarty od godziny 8.00.

W ramach otwarcia sklepu RTV Euro AGD w galerii Alfa w Białymstoku, firma przygotowała dla klientów atrakcyjne oferty i obniżki na wybrane modele telewizorów, laptopów, małego i dużego sprzętu AGD, smartfonów i akcesoriów.

Red. PP, fot. Alfa Centrum

Komentarze