Nowy sklep w Outlet Center w Białymstoku

Campus Alpinus Outlet – najbardziej rozpoznawalna odzież sportowo-outdorowa. Sklep w białostockim Outlet Center otwiera się już w najbliższą sobotę 3 listopada. Na powierzchni 134 metrów kwadratowych fani sportowego stylu życia znajdą dla siebie mnóstwo produktów, aktualnie trwać będzie rozsprzedaż kolekcji jesienno-zimowej. Oferta salonu skierowana jest dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Nasze produkty cechują przede wszystkich wysokie parametry wodoszczelności, wiatroszczelności oraz przepuszczalności pary wodnej, które zapewniają komfort i ochronę w każdych warunkach. Modny design, lubiane kolory naszych produktów wytwarzane w najnowszej technologii czynią ubrania CAMPUS ALPINUS doskonałą propozycją dla osób preferujących wygodny i funkcjonalny styl. Obok bogatej oferty odzieżowej, posiadamy szeroki wybór dodatków campingowych i turystycznych oraz śpiworów i namiotów – komentuje właściciel sklepu.

Bardzo cieszy nas pozyskanie do Smart Outlet Center w Białymstoku marki Campus Alpinus. Liczymy, że bogata oferta oraz wysoka jakość produktów marki w atrakcyjnych cenach przypadnie do gustu naszym klientom nie tylko z Białegostoku ale i całego regionu – mówi Magdalena Bandurska, dyrektor pionu outletów Retail Management SA.

SMART Outlet Center Białystok został otwarty w kwietniu 2015 roku. To największe centrum wyprzedażowe w regionie. Oferta obiektu to sieci popularnych i lubianych marek z niskimi, outletowymi cenami przez cały rok. Propozycja marek w obiekcie wciąż się powiększa. Zasięg Smart Outlet Białystok przekracza ponad 2,5 mln osób. Jego oferta skierowana jest do mieszkańców Białegostoku i regionu jak również do klientów za wschodniej granicy Białorusi, którzy coraz chętniej dokonują zakupów odzieżowych w Smart Outlet Center.

Red. PP, fot. mat. pras.

Komentarze