30 marca 2017, AntyPub, Białystok

Pierwsze Białostockie Mistrzostwa w Zapasach na Kciuki. Będą nagrody!

Maciej Grygorczuk, pomysłodawca akcji "Zjazd na byle czym z dachu ZUS-u" oraz "Bardzo Fajny Kiermasz", fot. Lidia Dobrowolska

To nie żart. Nietypowe mistrzostwa organizuje ten, który chciał zjechać z dachu ZUS-u.

Pamiętacie zapewne nietypowy pomysł na zrobienie rozgłosu akcji charytatywnej, którą wymyślił Maciej Grygorczuk. Najpierw był głośny na całą Polskę Zjazd z dachu ZUS-u na byle czym. Pisaliśmy o tym w artykule To on zrobił z dachu ZUS-u zjeżdżalnię. Teraz tłumaczy dlaczego. Dziś „wymyślacz” z firmy Lastag zaprasza białostoczan na mistrzostwa z kciukami w roli głównej.

Organizujemy Pierwsze Białostockie Mistrzostwa w Zapasach na Kciuki, bo kciuk jest świetnym symbolem – tłumaczy Maciej Grygorczuk. Kojarzy nam się ze znakiem”OK” a nie kojarzy się z siłą. Nie chcemy się siłować, ale chcemy się dobrze bawić. Mistrzostwa odbedą się w AntyPubie dlatego, że nawiązują do konwencji tego miejsca. Poczucie humoru Monty Pytona jest nam, podobnie jak twórcom anty Pubu, bliskie. 

Podczas mistrzostw sędziowie będą wybierać najlepszych zawodników. Przewidziano nagrody od partnerów. Dla zwycięzcy organizatorzy przygotowali pas mistrzowski.

Kiedy?

30 marca, godz. 19.30

Gdzie?

AntyPub, ul. Kilińskiego 13/3u (piwnica od ul. Legionowej)

Link do wydarzenia Facebook

kciuki

 

Komentarze