,

Policjanci z Hajnówki wystąpią w czwartym odcinku popularnego serialu. To ich telewizyjny debiut

Od 2 lutego, w każdy czwartek, o godzinie 20.50 w Telewizji WP emitowany jest program „Policjanci z sąsiedztwa”. A już 23 lutego 2023 zadebiutują w nim sierż. Adam Stanisławowski i sierż. Adrian Arciuch. To policjanci z Hajnówki i jest to ich pierwszy występ w telewizji.

Nowy sezon „Policjantów z sąsiedztwa” to kolejne 10 odcinków, które odkryją przed widzami jeszcze więcej tajników pracy polskich stróżów prawa. Nie zabraknie interwencji niebezpiecznych, zaskakujących czy pełnych napięcia, ale pojawią się także te z przymrużeniem oka, a nawet zabawne.

W 3. sezonie odwiedzimy znane już widzom pary – Kamila i Łukasza z Jeleniej Góry, Darię i Radka z Olsztyna, Karola i Patryka z Białegostoku oraz Amadeusza i Kamila z Kalet.

Kolejny sezon to także zupełnie nowe miasta i zupełnie nowe pary. Poznacie Olę i Piotrka, czyli Olutka i Rodzyna z Krynicy Morskiej, którzy radiowóz często zamieniają na motorówkę. Po Kędzierzynie Koźlu przewiozą widzów Kamila i Mateusz, czyli drobna, charakterna blondynka i słusznej postury karateka. A w otoczonej puszczą Hajnówce zadebiutuje dwójka najprawdziwszych podlaskich śledzików – Adam i Adrian. Każdą z nowych par w programie można podsumować tym samym powiedzeniem „takich trzech jak ich dwóch to nie ma ani jednego”.

Każdy odcinek to 45 minut wypełnionych prawdziwymi emocjami i prawdziwymi sytuacjami, z którymi na co dzień muszą się mierzyć polscy policjanci. Za produkcję odpowiada Constantin Entertainment Polska.

Odcinek 4

W tym odcinku znów przeniesiemy się na Podlasie, gdzie swoją służbę w Hajnówce pełnią Adam i Adrian. Sięgną oni głęboko do podlaskich, przesądnych korzeni. Z ruchu liści na drzewie wyczytają samospełniającą się przepowiednię – dzień będzie bogaty w interwencje… Zaczną od jazdy na sygnale do mieszkania, w którym prawdopodobnie zasłabła kobieta. Na miejscu pojawią się także straż pożarna i pogotowie. Kolejne zlecenie – kłótnia rodzina – poszarpane koszulki, naładowana gazówka w chlewiku i nigdy nierozmrożone gołąbki…

Red. PP, fot. mat. pras.

Komentarze