Remont zakończony. Centrum Handlowe Auchan Produkcyjna otwiera nowe przestrzenie dla klientów

Od 1 grudnia odwiedzający będą mogli korzystać m.in. z nowych miejsc do wypoczynku, specjalnej przestrzeni do pracy oraz nowoczesnej strefy restauracyjnej. Z tej okazji 1 i 2 grudnia na gości czekają świąteczne warsztaty, atrakcje dla dzieci i słodkie niespodzianki.

Centrum Handlowe Auchan Produkcyjna przygotowało w weekend – 1 i 2 grudnia – dwudniowe atrakcje dla rodzin z dziećmi i gości odwiedzających galerię. Na dzieci w różnym wieku czekają przedświąteczne warsztaty kreatywne, na których powstaną bożonarodzeniowe dekoracje. Wszyscy chętni wezmą udział w animacjach z balonami i malowaniu buziek. Odwiedzający centrum mogą liczyć na słodkie niespodzianki w postaci waty cukrowej i popcornu.

Uczestnicy weekendowych atrakcji będą mogli przyjrzeć się zmianom, jakie nastąpiły w Centrum Handlowym Auchan Produkcyjna po kilkumiesięcznym remoncie. Obiekt zyskał komfortowe przestrzenie, a klienci mają do dyspozycji więcej miejsc, w których mogą odpocząć, spędzić czas z najbliższymi, a także pracować. Prace remontowe objęły pasaże, toalety, strefę restauracyjną i inne ogólnodostępne przestrzenie, które dzięki nowym kolorom, elementom małej architektury i ledowemu oświetleniu stały się bardziej jasne i nowoczesne.

Od grudnia klienci Centrum Handlowego Auchan Produkcyjna mogą odpocząć w strefie z wygodnymi kanapami i stolikiem multimedialnym, natomiast ci, którzy poszukują miejsca do pracy, mogą skorzystać z nowoczesnej strefy coworkingowej. Strefa restauracyjna, dzięki zastosowaniu niskich ścianek oraz elementów stalowych z przeszkleniami, została oddzielona od ogólnodostępnej przestrzeni. Nowa aranżacja zapewnia spokój w czasie posiłków i spotkań, a duża liczba roślin ożywia wnętrze i tworzy przyjazną atmosferę. Już wkrótce zostanie oddany do użytku nowy plac zabaw z kolorowymi zabawkami.

Atrakcje z okazji zakończenia remontu odbędą się 1 i 2 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Produkcyjna przy ulicy Produkcyjnej 84 w Białymstoku. Zabawy i niespodzianki będą dostępne od godz. 12.00 do 18.00. Wstęp bezpłatny.

Red. PP, fot. mat. pras.

Komentarze