Sieć Hilton otworzyła nowy Hotel Hampton w Białymstoku

Przed kilkoma dniami nastąpiło długo wyczekiwane otwarcie pierwszego hotelu międzynarodowej sieci Hilton w stolicy Podlasia. Obiekt mieści się w samym centrum miasta, w cichym zakątku reprezentacyjnej ulicy Lipowej.

Trzygwiazdkowy hotel wybudowany przez Rogowski Development, zarządzany przez VHM Hotel Management, zajmuje 5-piętrowy budynek. Oferuje 122 komfortowe pokoje, sale konferencyjne, restaurację à la carte oraz bar, studio fitness i podziemny parking.

Położenie hotelu, w odległości kilkuminutowego spaceru od miejskiego rynku, a także niedaleko najważniejszych urzędów i instytucji, sprawia, że Hampton by Hilton Białystok ma zapewniać optymalne warunki zarówno dla gości biznesowych, jak i turystów odwiedzających stolicę Podlasia.

Wnętrza zaprojektowano w nowoczesnym i jasnym stylu, zgodnie z najnowszymi trendami łączenia przestrzeni do pracy i wypoczynku. Delikatne akcenty dekoracyjne nawiązują do najciekawszych zabytków Białegostoku oraz przyrodniczej i kulturowej różnorodności regionu.

– Otwarcie pierwszego hotelu naszej sieci na Podlasiu niezmiernie nas cieszy. Jest to dla nas potwierdzenie, że wypracowany przez markę Hilton model współpracy budzi zaufanie na rynku. Jak zawsze dołożymy wszelkich starań, by nowy hotel w Białymstoku spełnił oczekiwania wszystkich odwiedzających nas gości – mówi Daniel Sobkowiak, dyrektor generalny hotelu.

– Jesteśmy dumni, że hotel Hampton by Hilton Białystok, obok Hampton by Hilton Old Town Gdańsk oraz Hampton by Hilton Olsztyn, dołączy do portfolio obiektów marki Hilton zarządzanych przez VHM Hotel Management. Tym bardziej, że jest to nasze czwarte otwarcie hotelu w dobie pandemii – dodał Wojciech Popis, wiceprezes zarządu VHM HM.

Hampton by Hilton, globalna marka średniej klasy, znana ze swojego zaangażowania w zapewnienie profesjonalnej obsługi gości, gwarantuje swoim gościom pełną satysfakcję z pobytu – „100% Hampton Guarantee”.

Hampton by Hilton Białystok uczestniczy w programie Hilton Honors, wielokrotnie nagradzanym programie lojalnościowym dla 18 różnych marek hotelowych Hilton. Członkowie programu Hilton Honors, dokonujący rezerwacji za pośrednictwem preferowanych kanałów Hilton, mają dostęp do natychmiastowych korzyści, w tym elastycznego rozliczenia należności za noclegi. Mogą wybrać niemal dowolną kombinację punktów i pieniędzy na rezerwację, mają zniżkę, której nie można znaleźć nigdzie indziej oraz bezpłatne Wi-Fi. Uczestnicy programu korzystają również z popularnych narzędzi cyfrowych dostępnych wyłącznie za pośrednictwem aplikacji mobilnej Hilton Honors, w której członkowie programu Hilton Honors mogą się zameldować, wybrać pokój i uzyskać dostęp do niego za pomocą klucza cyfrowego DIGITAL KEY.

Red. PP, fot. mat. pras.

Komentarze