W Alfie nie ma już Piotra i Pawła. Jest nowy market spożywczy SPAR

28 kwietnia w Alfa Centrum miało miejsce otwarcie nowego sklepu sieci SPAR. Jet on teraz głównym operatorem spożywczym w tej galerii handlowej. To efekt konwersji supermarketu sieci Piotr i Paweł. Na powierzchni niemal 1000 mkw. dostępne są m.in. świeże warzywa i owoce, bogaty wybór przygotowywanych na miejscu produktów garmażeryjnych oraz pieczywa, stoisko z wędlinami i serami, a także sekcja SPAR Natural – obejmująca produkty bio, bezglutenowe, bezlaktozowe, wegetariańskie czy wegańskie. Ważnym segmentem oferty są produkty marki własnej, obejmującej obecnie ponad 300 różnych artykułów, a do końca br. planowane jest podwojenie asortymentu. To produkty pochodzące od lokalnych dostawców i producentów. Wraz z debiutem, w sklepie startuje także kampania „Wiosenne smaki w SPAR”, w której promowane są m.in. produkty na grill i nowalijki.

SPAR to ogólnopolska sieć sklepów spożywczych prowadzonych przez niezależnych polskich przedsiębiorców. Obecnie w Polsce działa już ponad 230 sklepów. Lokal w Alfa Centrum znajduje się na 1. piętrze galerii i jest pierwszym sklepem marki w Białymstoku.

Na powierzchni ok. 976 mkw. sali sprzedaży dostępne są m.in. świeże warzywa i owoce, bogaty wybór przygotowywanych na miejscu produktów garmażeryjnych oraz pieczywa, stoisko z wędlinami i serami, a także sekcja SPAR Natural – obejmująca produkty bio, bezglutenowe, bezlaktozowe, wegetariańskie czy wegańskie.

Ważnym segmentem oferty SPAR są produkty marki własnej, obejmującej obecnie ponad 300 różnych artykułów, a do końca br. planowane jest podwojenie asortymentu. To produkty w przystępnych cenach, pochodzące od lokalnych dostawców i producentów.

Z okazji otwarcia SPAR w Alfa Centrum, klienci którzy zakupią produkty za co najmniej 40 zł, otrzymają kupon rabatowy – 10% na kolejne zakupy. Wraz z debiutem, w sklepie startuje także kampania „Wiosenne smaki w SPAR”, w której promowane są produkty na grill, nowalijki, wyroby wegetariańskie i wegańskie czy produkty bez laktozy. Wiele towarów to produkty marki własnej. Na klientów czekają też sprzepisy na lekkie, wiosenne dania – śniadania, sałatki i zdrowe batoniki.

Sklep SPAR w Alfa Centrum czynny będzie w godzinach otwarcia galerii: 9.00 – 21.00 od poniedziałku do soboty oraz 10.00 – 20.00 w niedziele handlowe. Bieżące promocje sieci przybliżą gazetki dostępne w sklepie.

Red. PP, fot. mat. pras.

Komentarze