Zamiast dwóch warsztatów będzie jeden większy. Drugi wystawiono na sprzedaż

Firma AC SA, producent instalacji autogaz marki STAG, oferuje ekspercki montaż swoich systemów. Do tej pory usługa była realizowana w dwóch warsztatach serwisowych. Ten widoczny na zdjęciu został wystawiony na sprzedaż

Rosnące zainteresowanie profesjonalnym montażem w firmowym warsztacie zachęciło spółkę do szukania nowych możliwości. Zrezygnowano z dwóch warsztatów na rzecz jednego solidnego, którego głównym atutem jest doskonała lokalizacja i 10 stanowisk serwisowo-montażowych. Od teraz nowy warsztat będzie w stanie sprostać ogromnemu zainteresowaniu montażami systemów autogaz STAG i zaspokoić potrzeby mechaniczne nawet najbardziej wymagającego samochodu, co gwarantuje autoryzacja usług mechanicznych przez znaną i cenioną sieć serwisową BOSCH.

Nasza redakcja dowiedziała się, że nowy warsztat będzie mieścił się przy ul. Handlowej 6 F. Jeszcze nie został otwarty, obecnie trwają tam prace, mające przygotować ten punkt do otwarcia już wkrótce.

Naszym priorytetem jest dostosowanie oferty i możliwości serwisu do oczekiwań klientów. Obecnie skupiamy się na powiększeniu warsztatu firmowego oraz zmianie jego lokalizacji, aby usprawnić jego pracę i zwiększyć możliwości – mówi Grzegorz Krzysiak, kierownik serwisów firmowych STAG.

Obecnie jeden z warsztatów, zlokalizowany w Białymstoku w obrębie osiedla Białostoczek, został wystawiony na sprzedaż. Jest to nie lada gratka dla osób, które chcą otworzyć własny serwis. Budynek został wybudowany od podstaw z przeznaczeniem na warsztat samochodowy zgodnie z najwyższymi standardami sieci warsztatów AS STAG i BOSCH. Sama lokalizacja na stałe zapisała się w pamięci kierowców jako miejsce dobrego serwisu samochodowego, co zapewne pozytywnie wpłynie na rozwój warsztatu, który zdecyduje się rozpoczęcie działalności przy al. 1000 PP 23 B.

Red. PP, fot. AC SA

Komentarze