Znana na całym świecie amerykańska marka Guess dostępna jest w Alfie

Klienci Alfa Centrum w Białymstoku mogą od pewnego czasu korzystać z oferty znanej na całym świecie amerykańskiej marki Guess. W ofercie sklepu dostępne są m.in kolekcja Guess Jeans oraz Activewear, a także akcesoria, obuwie, zegarki oraz biżuteria. Nowy salon znajduje się na pierwszym piętrze i jest uzupełnieniem oferty modowej galerii.

Salon Guess w Alfa Centrum ma powierzchnię ponad 229 mkw. Oferta sklepu obejmuje odzież z kolekcji Guess Jeans oraz Activewear, jak również obuwie i akcesoria. Sklep został zaprojektowany w taki sposób, żeby łączyć ze sobą szyk i nowoczesny styl glamour, a jednocześnie tworzyć miłą, przyjazną i sprzyjającą zakupom atmosferę. Minimalistyczny design oraz zmysłowe zdjęcia kampanii tworzą ciekawy klimat.

– Sklep marki Guess to świetne uzupełnienie oferty modowej w Alfa Centrum. Możemy pochwalić się naprawdę wyjątkowo szeroką gamą doskonale uzupełniających się salonów odzieżowych, dzięki którym każdy, kto odwiedza naszą galerię znajdzie coś, co będzie odpowiadać jego potrzebom i stylowi. Cieszę się, że tak znana i ceniona na całym świecie marka zdecydowała się otworzyć swój kolejny sklep właśnie w naszej galerii – mówi Justyna Góralczyk, dyrektor Alfa Centrum.

Założona w 1981 roku firma Guess rozpoczęła swoją działalność jako marka produkująca dżinsy i od tego czasu z powodzeniem stała się globalną marką z segmentu lifestyle. Obecnie spółka Guess Inc. projektuje, sprzedaje, dystrybuuje i licencjonuje kolekcje mody, dżinsów, torebek, zegarków, okularów, butów i innych produktów. Produkty Guess dystrybuowane są przez sklepy firmowe oraz najlepsze domy towarowe i salony multibrandowe na świecie.

Według danych z 30 października 2021 roku spółka zarządza 1 052 sklepami własnymi w Ameryce Północnej i Południowej, Europie oraz Azji. Partnerzy i dystrybutorzy spółki operują dodatkowo 558 punktami. Wspólnie prowadzą działalność w około stu krajach.

Red. PP, fot. mat. pras.

Komentarze