Chwalą się swoim najlepszym sprzętem na międzynarodowej wystawie

W tym roku Agro Show – Międzynarodowa Wystawa Rolnicza w Bednarach – będzie obchodzić swoje 20-lecie. Targi rozpoczęły się 20 września i trwać będą kolejne cztery dni. Jak co roku na gigantycznej powierzchni – przeszło 120 ha – swoje maszyny i produkty rolnicze prezentuje aż 800 wystawców. Wśród tak zacnego grona nie mogło zabraknąć sokólskiego przedsiębiorstwa Metal-Fach, które pochwali się swoim najlepszym sprzętem.

Bednary, położone zaledwie 25 kilometrów od Poznania to miejscowość, gdzie Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych organizuje największe rolnicze, plenerowe targi zarówno w Polsce, jak i w Europie. W ich trakcie rolnicy mają możliwość poznania kompleksowej oferty wszystkich przydatnych im usług.

Jest to wydarzenie o zasięgu międzynarodowym. Oprócz polskich maszyn, prezentowane są również urządzenia zagraniczne, które pokazują przedstawiciele aż stu firm i przedsiębiorstw.

Już na piątek zaplanowano pierwsze, spektakularne pokazy maszyn rolniczych. W tym roku po raz pierwszy będą one przeprowadzone w nowej formule. Na polu pokazowym zostaną zaprezentowane maszyny do uproszczonej uprawy roli i siewu. Prezentowane będą również rozsiewacze nawozów mineralnych oraz ciągniki i kombajny.

Bardzo cieszy nas fakt, że kolejny raz możemy prezentować nasz asortyment na tak prestiżowej imprezie. Od wielu lat ciężko pracujemy nad poszerzeniem naszej oferty i wprowadzaniem do niej tylko takich produktów i maszyn, które są gwarancją efektywnej, wydajnej i co najważniejsze – oszczędnej pracy w gospodarstwach zarówno w Polsce, jak i za granicą. Serdecznie zapraszamy wszystkich zwiedzających na nasze stanowisko 224 do sektora E – mówi Joanna Jatkowska kierownik marketingu firmy Metal-Fach.

Na targach w Bednarach Metal-Fach chwali się między innymi agregatami uprawowymi, rozrzutnikami, w tym nowym 18-tonowym N277 Cerberus oraz N276 Falcon z wygodnym obniżonym załadunkiem specjalnie dostosowanym do potrzeb rolników. Oprócz możliwości oglądania urządzeń, klienci mają szansę na profesjonalne i kompetentne doradztwo techniczne w zakresie odpowiedniego wyboru maszyn i akcesoriów. Nowością jest możliwość umówienia się na testy przed zakupem.

Red. PP, fot. mat. pras.

Komentarze