Glosel otwiera program płatnych staży dla studentów i absolwentów

Glosel to największa spółka w północno – wschodniej Polsce prowadząca sprzedaż online. W jej ramach działa m.in. wielokrotnie nagradzana księgarnia internetowa Tania Ksiazka oraz sklep z produktami spożywczymi i kosmetykami Bee. Obecnie firma otwiera program stażowy, dzięki któremu osoby wkraczające na rynek pracy, będą mogły zdobyć cenne doświadczenie z zakresu e-commerce i marketingu.

Program stażowy Glosel skierowany jest do studentów i absolwentów uczelni wyższych z Białegostoku i regionu. Do wyboru są trzy ścieżki rozwoju, każda z nich trwająca po trzy miesiące: E-commerce, Social Media, Planowanie i Retencja. Firma oferuje umowę stażową, wynagrodzenie, szkolenia wewnętrzne, dedykowanego opiekuna oraz zniżki pracownicze. Najlepsi stażyści mają szansę pozostać z Gloselem na dłużej i zyskać stałe zatrudnienie.

– Poszukujemy młodych, energicznych talentów, które chcą rozwijać się w jednym z bardziej przyszłościowych kierunków, jakim jest sprzedaż w internecie. Nasi stażyści otrzymają mnóstwo praktycznej wiedzy i zyskają umiejętności mocno cenione na dzisiejszym rynku pracy. Ze swojej strony mamy nadzieję, że zgłoszą się do nas osoby, które w przyszłości zasilą zespół TaniaKsiazka.pl oraz Bee.pl – mówi Joanna Moroz-Jatkowska, dyrektor HR.

Obecnie Glosel zatrudnia 430 pracowników, w tym 30 specjalistów z zakresu e-commerce i marketingu. Do swojej dyspozycji mają oni designerską przestrzeń biurową o powierzchni ponad tysiąca metrów kwadratowych (przy al. Tysiąclecia Państwa Polskiego w Białymstoku).

Glosel istnieje na rynku od 19 lat. Spółka może się pochwalić wieloma nagrodami – kilkakrotnie zdobyła Gazele Biznesu i e-Gazele Biznesu, otrzymała też tytuł Podlaskiej Marki Konsumentów 2019 oraz Nagrodę Awans Roku 2019 XVII edycji Podlaskiej Złotej Setki Przedsiębiorstw „Kuriera Porannego”. Tania Ksiazka od wielu lat zajmuje czołowe miejsca w rankingach dla najlepszych sklepów internetowych Ceneo.pl oraz Opineo.pl.

Red. PP, fot. mat. pras.

Komentarze