Jak wybrać najlepsze reklamówki jednorazowe do sklepu?

Reklamówki jednorazowe są używane do pakowania produktów wymagających ochrony przed czynnikami zewnętrznymi.

Ze względu na swoją formę reklamówka jednorazowa pozwala na uzyskanie skutecznego zabezpieczenia wielu typów produktów. Jak wybrać najlepsze zrywki?

Kiedy stosuje się reklamówki jednorazowe?

Jednorazowe reklamówki są używane w różnych branżach. Najczęściej reklamówka zrywka jest używana w sklepach spożywczych, gdzie służy ona do pakowania produktów jak pieczywo, owoce, warzywa, mięsa, wędliny, sery oraz innych produktów na wagę.

Ponadto reklamówki tego typu mogą być używane w wielu innych celach, gdy liczy się skuteczna ochrona dla produktów przed czynnikami jak wilgoć, zanieczyszczenia.

Rodzaje reklamówek jednorazowych

Do kategorii reklamówek jednorazowych można zaliczyć różne typy produktów. Najczęściej do produkcji tego typu reklamówek stosowana jest cienka i lekko elastyczna folia HDPE, czyli inaczej folia polietylenowa o wysokiej gęstości.

Reklamówki jednorazowe najczęściej dzieli się na dwie kategorie pod kątem sposobu ich pakowania, a dokładnie są to:

  • reklamówka na rolce – dostarczana jest jako rolka, która zawiera zwinięte reklamówki, najczęściej jest ona umieszczana w specjalny koszyku ułatwiającym zrywanie kolejnych torebek
  • reklamówka luzem – są one dostarczane jako gotowe do użycia, bez konieczności ich rozrywania, tego typu reklamówki najczęściej używane są przez sprzedawców, umieszczane są wtedy przy kasach, ale może być także powieszona na haku – należy wtedy wybrać reklamówki wyposażone w specjalny otwór do powieszenia

Reklamówki jednorazowe – co wybrać?

Producenci reklamówek jednorazowych mogą zaoferować swoim klientom różne rodzaje tego typu materiałów opakowaniowych. Bardzo często pojawia się wtedy pytanie – jakie reklamówki jednorazowe warto wybrać?

Wybierając odpowiednie reklamówki jednorazowe, warto zwrócić uwagę na poniższe kwestie:

  • wielkość reklamówki – reklamówka zrywka może mieć różne rozmiary, co pozwala na dopasowanie jej do konkretnego zastosowania
  • grubość folii – jeżeli reklamówka ma zapewniać większą wytrzymałość, należy wybrać reklamówki z folii o większej grubości
  • sposób użycia – reklamówka na rolce albo reklamówka gotowa do użycia
  • kolor – najczęściej reklamówka jednorazowa ma kolor biały, lekko przezroczysty
  • personalizacja – istnieje możliwość zamówienia reklamówek z usługą ich personalizacji, czyli z wykonaniem na nich nadruków

Reklamówki jednorazowe z nadrukiem

Aby reklamówki jednorazowe mogły wyróżniać firmę na tle jej konkurencji, mogą być one również wykończone za pomocą nadruków.

Reklamówka z nadrukami umożliwia zwiększeni rozpoznawalności firmy, a także pomaga w budowie jej pozytywnego wizerunku. Najczęściej na reklamówkach jednorazowych umieszcza się logo firmy.

Gdzie można zamówić reklamówki jednorazowe?

W produkcji reklamówek jednorazowych specjalizuje się obecnie wiele firm w Polsce, między innymi firma Ekspert Południe, która specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości reklamówek oraz innych materiałów opakowaniowych.

Gotowe reklamówki jednorazowe można kupować bezpośrednio na stronach internetowych producentów lub w hurtowniach stacjonarnych.

Ile kosztują jednorazowe reklamówki na rolce i luzem?

Koszty związane z kupnem reklamówek jednorazowych nie są wysokie. Zazwyczaj rozpoczynają się one od około 1,5 zł za 100 sztuk w przypadku mniejszych reklamówek, natomiast w przypadku większych koszt to około 16 złotych za 100 sztuk.

W przypadku zakupu hurtowego można uzyskać jeszcze niższe ceny, co pozwala na obniżenie kosztów związanych z zakupem tego typu materiałów opakowaniowych.

Ceny związane z zakupem reklamówek z nadrukiem ustalane są indywidualnie – należy skontaktować się z producentem, przekazując projekt nadruku.

Podsumowanie

Aby wybrać odpowiednie reklamówki jednorazowe, należy uwzględnić szereg czynników – od ich wymaganego formatu, poprzez sposób, w jaki będą one używane, a skończywszy na personalizacji, czyli na wykonaniu na nich nadruków. Obecnie reklamówki foliowe można kupować także w internecie.

Artykuł partnerski

Komentarze