,

Miss i Mister Podlasia. W gronie sponsorów znalazły się uznane podlaskie marki

Finalistki Miss Podlasia 2023 - w strojach projektantki Barbary Piekut, fot. Michał Obrycki

Już 19 maja poznamy Miss i Mistera Podlasia, podczas uroczystej gali. W finale zaprezentuje się 16 kandydatek i 15 kandydatów. To prestiżowy konkurs, w tym roku mamy 25. edycję. Wspiera go liczne grono sponsorów i partnerów, doskonale znanych na podlaskiej mapie biznesu.

Pierwsze gale organizowane były w nieistniejącym już klubie Krąg. Potem był hotel Gołębiewski, aula przy Ciepłej, sala kina Helios w Galerii Alfa, Teatr Dramatyczny, sala Forum i oczywiście Opera i Filharmonia Podlaska.

Zdjęcia wykonał Michał Obrycki

Konkurs zawsze cieszył się dużym powodzeniem, był oknem na świat mody. Dla wielu dziewczyn otwierał drzwi do kariery w show biznesie. W dobie internetu nabrał nowych wymiarów, co pozwoliło jeszcze bardziej reklamować jego idee.

Należy podkreślić, że podlaskie gale od lat utrzymują się na pierwszym miejscu wśród innych regionalnych konkursów Miss i Mister Polski.

– Bardzo dbamy o wizerunek konkursu, stale podnosząc poziom wydarzenia – zapewnia Elżbieta Lichanów, organizatorka podlaskiej edycji. – Mamy sponsorów, którzy są z nami 10, 15 czy 20 lat, a to świadczy o ich zaufaniu do nas.

Poniżej przedstawiamy tegorocznych sponsorów i partnerów 25. edycji.

ORGANIZATOR:

SPONSOR ZŁOTY:

SPONSOR SREBRNY:

SPONSOR BRĄZOWY:

PATRON HONOROWY:

PATRON MEDIALNY:

Komentarze