Najlepsze inwestycje w Polsce Wschodniej – to już ostatnia chwila na zgłoszenia

To już ostatnie dni na zgłoszenia w prestiżowym konkursie „TOP Inwestycje Polski Wschodniej”.

Do 5 sierpnia 2019 r. do zgłaszania najciekawszych, prorozwojowych i najważniejszych dla mieszkańców inwestycji z terenu województw podlaskiego, lubelskiego, warmińsko-mazurskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego zachęca PortalSamorzadowy.pl oraz Grupa PTWP, organizator Wschodniego Kongresu Gospodarczego w Białymstoku.

Konkurs ma za zadanie wskazanie inwestycji samorządów i ich spółek, a także inwestycji infrastrukturalnych i biznesowych, których efekt jest ważny dla regionu i jego mieszkańców.

Do udziału można zgłaszać zarówno inwestycje komunalne, jak też prywatne oraz dotyczące infrastruktury drogowej lub kolejowej. Ważne jest, aby były one zrealizowane w roku 2018, bądź zrealizowane w połowie na dzień 30 czerwca 2019 r. Tradycyjnie laureatów konkursu poznamy podczas uroczystej gali w trakcie Wschodniego Kongresu Gospodarczego (25-26 września 2019 r.).

Zgłoszenia należy przesyłać do 5 sierpnia 2019 r. na adres wskazany w regulaminie, znajdującym się TUTAJ. W pierwszej połowie sierpnia 2019 r. powstanie lista nominowanych inwestycji, która zostanie opublikowana w serwisie Portal Samorządowy.

Na zwycięzców czekają też statuetki, widoczne na powyższym zdjęciu.

Red. PP, fot. PTWP

Komentarze