Najszybszy Internet światłowodowy wraz z Telewizją 4k od JMDI. Nowa oferta promocyjna od JMDI liderem w rankingach!

Szukasz nowego rozwiązania w zakresie internetu światłowodowego? Przepłacasz za ubogą ofertę telewizji w niskiej jakości? Sprawdź, jaką ofertę przygotował JMDI – lider w zakresie internetu światłowodowego i telewizji 4K.

Internet światłowodowy JMDI – zapewnij sobie najszybsze łącze

Światłowód to technologia, która w Polsce zyskuje na popularności i jawi nam się jako jedno z najlepszych rozwiązań w zakresie szybkiego internetu w domu, bez względu na lokalizację. Innowacyjna technologia światłowodowa, opierająca się na sygnałach świetlnych przenoszonych światłowodami zapewnia nie tylko stabilną, ale też niespotykanie szybką transmisję dużych wolumenów danych. W praktyce pozwala to na swobodne korzystanie z internetu przez całą rodzinę na wielu urządzeniach bez ryzyka jakichkolwiek spowolnień.

Pracujemy z domu? Domownicy uwielbiają spędzać wolny czas na oglądaniu seriali? A może próbujemy swoich sił w streamowaniu gier video? Bez względu na to, jak korzystamy z internetu, światłowód od www.jmdi.pl zagwarantuje najwyższą jakość, która potwierdzona jest w niezależnych rankingach operatorów dostarczających usługę internetu światłowodowego.

Dlaczego warto postawić na światłowód i telewizję 4K?

Pakiet internetu i telewizji w jakości 4K? Czemu nie? Istnieje wiele powodów, aby z obu usług korzystać u jednego dostawcy. Przede wszystkim w grę wchodzi kwestia kosztów. Podjęcie decyzji o skorzystaniu z usługi telewizji i internetu u osobnych dostawców jest powszechnie stosowane, ale zupełnie nierentowne pod kątem kosztów. Najczęściej takie pojedyncze pakiety generują dodatkowe koszty, które w skali wielu miesięcy urastają do poważnych kwot. Decydując się na pakiet internet światłowodowy plus telewizja, możemy liczyć nie tylko na niższą cenę, co również na dodatkowe promocje i atrakcyjne usługi dodatkowe, do czego przyzwyczaił nas już JMDI.

Pakiet JMDI internet plus telewizja 4K to oferta idealna dla całej rodziny, bez względu na zainteresowania, styl życia lub wiek. Nie każdy jest przyzwyczajony do regularnego korzystania z internetu. Z drugiej strony młodsze pokolenie stawia właśnie na smartfona lub laptop, rzadziej spędzając czas przy telewizorze. Z pakietem dwa w jednym cała rodzina będzie zadowolona i zapewni sobie komfort korzystania z tego, co jest dla nich najważniejsze – a to wszystko w najwyższej jakości.

Nowa oferta od lidera rankingów – pełny pakiet w atrakcyjnej cenie

JMDI, będąc na czele rankingów nie zwalnia tempa i już teraz szykuje dodatkową ofertę wakacyjną. Zastanawiamy się, jak połączyć niską cenę i bogactwo usług? W takim razie hitem na lato będzie Internet Światłowód 600 Mb/s w pakiecie z telewizją Maxi HD, która zapewnia dostęp do aż 144 programów. To jednak nie wszystko.

Oferta przygotowana przez JMDI z pewnością ucieszy wszystkich fanów sportu, którzy z rezygnacją spoglądają na ceny kanałów sportowych. W pakiecie internetu i telewizji uzyskujemy także dostęp do Canal+ oraz Eleven Sports – programów, bez których życia nie wyobraża sobie żaden fan piłki nożnej. Co istotne, dla wszystkich umów na okres 24 miesięcy z abonamentem od 74,90 zł, pierwsze cztery miesiące to koszt zaledwie 1 zł. Jeśli chcesz poczuć prawdziwą różnicę w jakości telewizji i internetu, skorzystaj z oferty jak najszybciej.

Artykuł sponsorowany

Komentarze