Oko w oko z pracodawcą – firmy rekrutują

Blisko 20 pracodawców zaprezentuje się podczas targów pracy „Oko w oko z pracodawcą”, jakie w środę, 15 maja, 2019 r. odbędą się na Wydziale Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu w Białymstoku. Firmy i instytucje przedstawią studentom i absolwentom uczelni oferty staży, praktyk, a także pracy. Targi potrwają od godz. 10.00 do 13.00.

Organizatorem tego cyklicznego wydarzenia jest Biuro Karier UwB, które do współpracy zaprosiło firmy i instytucje z regionu. W tym roku w targach wezmą udział AC SA, Transcom Worldwide Poland sp. z o.o., Pronar sp. z o.o., Grupa Progress, Multi Packaging Solutions Białystok, Komenda Miejska Policji w Białymstoku, Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Aventus Group sp. z o.o., Ceri International, Leroy Merlin, Auchan Polska, Asena Group sp. z o.o., Kogifi Consulting Group sp. z o.o., Jard Dziemian i wspólnicy s. j., Brand Distribution Group, Zielona Linia, Leasing Team sp. z o.o., Europe Direct Białystok.

Studenci będą mogli przekonać się, co ciekawego firmy i instytucje mają do zaoferowania swoim przyszłym pracownikom, dowiedzieć się z pierwszej ręki, jakie są wymagania pracodawców i jakie ścieżki kariery są możliwe w konkretnych przedsiębiorstwach, urzędach czy służbach mundurowych.

Red. PP, fot. UwB

Komentarze

Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/fkfut/domains/przedsiebiorczepodlasie.pl/public_html/wp-content/themes/milkit/single.php on line 34