2 września 2017, Stadion Miejski w Białymstoku

Ponad 120 wystawców na II Ogólnospożywczych Targach Grupy Chorten

fot. materiał prasowy

Najwięksi producenci branży spożywczej z Polski i Podlasia, a także światowe koncerny wystawią się 2 września na Festiwalu Smaków, czyli II Ogólnospożywczych Targach Grupy Chorten. W trakcie imprezy samorządowcy, przedsiębiorcy i eksperci wezmą udział w debacie na temat wspierania polskiego handlu. Będą też liczne atrakcje i goście specjalni – m.in. mistrzyni świata w boksie zawodowym Agnieszka Rylik i aktor Mikołaj Krawczyk z kampanią Pomaganie Jest Trendy.

W drugiej edycji największe targi spożywcze organizowane w północno-wschodniej części Polski będą miały miejsce na Stadionie Miejskim w Białymstoku. Wystawcy rozstawią się w trzech przestrzeniach, na parterze i pierwszym piętrze strefy VIP, a także na promenadzie stadionu, gdzie powstanie strefa kulinarna. Impreza rozpocznie się o godz. 9, a zakończy o 16.

Program II Ogólnospożywczych Targów Grupy Chorten
– godz. 9 – uroczyste rozpoczęcie II Ogólnospożywczych Targów Grupy Chorten
– godz. 11 – pokaz wytwarzania słodyczy przygotowany przez Manufakturę Cukier Lukier
– godz. 11.45 – Forever Show – występ mistrzyni Polski Bikini Fitness Katarzyną Gryko i zespołem Forever
– godz. 12 – panel dyskusyjny „Zakupowy patriotyzm – jak go budować, jak wspierać lokalnych producentów i tradycyjny polski handel”
– godz. 13 – pokaz wytwarzania słodyczy
– godz. 13.30 – koncert zespołu Rockoholic z Mikołajem Krawczykiem
– godz. 14 – grillowanie z Agnieszką Rylik – mistrzynią świata w boksie zawodowym oraz wielokrotną mistrzynią świata i Europy w kick-boxingu i Dariuszem Snarskim, olimpijczykiem Barcelona 92 i mistrzem świata federacji WBF
– godz. 16 – zakończenie targów
Przez cały czas trwania targów możliwość odwiedzania stoisk wystawców, konkursy i degustacje. Gościem specjalnym stoiska Merkury będzie Mikołaj Krawczyk w ramach akcji Pomaganie Jest Trendy z maskotką Duszkiem Babu.

Komentarze