Poznaliśmy najlepsze biuro nieruchomości w województwie podlaskim

Po raz kolejny, na podstawie trzyetapowego konkursu, wyłoniono najlepsze biuro nieruchomości w Polsce oraz pośrednika roku 2020. Nagrodzono także liderów w każdym regionie – w tym w województwie podlaskim. Kto zwyciężył tutaj?

Wyróżnienie Lider Nieruchomości Otodom to gwarancja, że biuro lub pośrednik odznaczają się profesjonalizmem, wysokim standardem usług i uczciwością. Najpopularniejszy serwis nieruchomości rozdał nagrody już po raz trzeci. Tym razem ich wręczenie odbyło się w formule online, która była adekwatna do obecnej rzeczywistości. Wydarzenie transmitowano na żywo na kanałach serwisu. Dzięki temu publiczność mogła być jeszcze liczniejsza niż zwykle. Gala rozdania nagród została poprowadzona przez Monikę Rudnicką, general manager Otodom oraz znanego prezentera telewizyjnego Oliviera Janiaka.

Konkurs, do którego biura chętnie zgłaszały się już od początku tego roku, składał się z trzech etapów. Wykorzystano wywiady internetowe sprawdzające m.in. liczbę ofert, pracowników, a także badania jakościowe ogłoszeń wystawianych przez firmę. Ostatni etap to wykorzystanie metody „tajemniczego klienta”: ankieterzy wcielali się w rolę zainteresowanego usługami i testowali biuro. Metodologia badania została skonstruowana przez agencję badawczą IQS. Nagrody dla zwycięzców to kampanie PR i reklamowe w mediach oraz kampanie billboardowe.

W województwie podlaskim na 10 tys. mieszkańców przypada więcej niż 7 agentów. Zwycięzcą w regionie zostało biuro Północ Nieruchomości z Białegostoku. Firma powstała w 1999 roku, a białostocki oddział w październiku 2007. Biuro na Podlasiu rozpoczęło działalność w dość w trudnym okresie dla branży, ale dzięki technologicznej przewadze przetrwało i obecnie prężnie działa. Oddział zajmuje się wszystkimi rodzajami nieruchomości. Usługi, które oferuje, to doradztwo w zakresie zagospodarowania terenu, uzyskania pozwoleń na budowę, ale także pośrednictwo w kupnie domu lub mieszkania zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym.

Laureat z województwa podlaskiego stawia na uczciwość. Sprzedaż czy kupno nieruchomości dla wielu klientów jest transakcją życia, więc chcą żeby proces był przejrzysty i bezpieczny. Dodatkowo, w opinii zwycięzców, jeżeli pośrednik jest miły i kulturalny, zawsze klienci lepiej go zapamiętają i zarekomendują znajomym.

– Uzyskanie tytułu lidera to dla nas wielki zaszczyt. Chcemy zaznaczyć, że podstawą tego sukcesu jest nasz stabilny zespół. Aż sześć osób ma ponad 10-letni staż pracy w firmie. Poza tym, mimo ogromnego doświadczenia i umiejętności, cały czas stawiamy na szkolenia i rozwój. To nieustannie poszerza nasze horyzonty, a dzięki temu każdy nasz klient ma pewność, że zostanie obsłużony na najwyższym poziomie – mówi Cezary Czech, dyrektor regionu w Północ Nieruchomości.

Na podium za Północ Nieruchomości znalazły się również biura Góralczyk Nieruchomości z Łomży (drugie miejsce) oraz Dobry Dom Jacek Hajduk z Białegostoku (trzecie miejsce).

W kategorii Lider Nieruchomości Najlepsze Biuro Ogólnopolskie laureatem zostało Tekton Property. Z kolei tegoroczną wyróżnioną w kategorii Pośrednik Roku została Katarzyna Czerwiak z krakowskiego biura GRUPA.PRO.

Nagrodzono także najlepsze biura w pozostałych województwach. Statuetki zostały wysłane w różne krańce Polski.

Wśród laureatów znaleźli się:

 • Najlepsze Biuro Nieruchomości w Polsce: Tekton Property
 • Najlepszy Pośrednik Nieruchomości w Polsce: Katarzyna Czerwiak GRUPA.PRO
 • Lider Nieruchomości – województwo dolnośląskie: Verso Nieruchomości
 • Lider Nieruchomości – województwo kujawsko-pomorskie: LCM Nieruchomości
 • Lider Nieruchomości – województwo lubelskie: Alternatywne Biuro Nieruchomości Lublinvest
 • Lider Nieruchomości – województwo lubuskie: Skorecki Nieruchomości
 • Lider Nieruchomości – województwo łódzkie: Societa Group
 • Lider Nieruchomości – województwo małopolskie: Brand&Sell
 • Lider Nieruchomości – województwo mazowieckie: Partners International
 • Lider Nieruchomości – województwo opolskie: ProSales Nieruchomości
 • Lider Nieruchomości – województwo podkarpackie: Opaliński Nieruchomości
 • Lider Nieruchomości – województwo podlaskie: Północ Nieruchomości
 • Lider Nieruchomości – województwo pomorskie: Galeria Nieruchomości
 • Lider Nieruchomości – województwo śląskie: Musiał Group
 • Lider Nieruchomości – województwo świętokrzyskie: CKDOM Biuro Nieruchomości
 • Lider Nieruchomości – województwo warmińsko-mazurskie: Limeno Nieruchomości
 • Lider Nieruchomości – województwo wielkopolskie: Advestor Premium House
 • Lider Nieruchomości – województwo zachodniopomorskie: Elite Nieruchomości

Organizatorzy już zapowiedzieli przyszłoroczną edycję, którą zwieńczy uroczyste wręczenie statuetek.

– Mamy nadzieję, że w przyszłym roku wrócimy do spotkania na żywo, choć po frekwencyjnym sukcesie transmisji online pewnie nie zrezygnujemy także z tej formy relacjonowania gali – zapowiada Agata Polińska, Head of Marketing & C2C Otodom.

Red. PP, fot. pixabay.com

Komentarze