W Podlaskim Klubie Biznesu bezpłatne szkolenie. Tym razem o zmianach w podatkach

Podlaski Klub Biznesu zaprasza przedsiębiorców na bezpłatne szkolenie, którego celem jest przedstawienie obszernego projektu nowelizacji przepisów, nazwanego Polskim Ładem, wywołującego skutki w obszarze prawa podatkowego. Na czym polega istota nowych zmian, kogo będą one dotyczyć, jakie będą praktyczne skutki ich wdrożenia i co zrobić, by zmniejszyć ciężar podatkowy działalności gospodarczej – to zagadnienia, które będą przedmiotem spotkania z przedsiębiorcami. Przedstawią je eksperci z kancelarii podatkowej Skłodowscy.

– Nowe przepisy zakładają wręcz rewolucyjne zmiany, które wejdą w życie już 1 stycznia 2022 r. – mówi Wojciech Strzałkowski, prezes Podlaskiego Klubu Biznesu. – Czas więc już najwyższy, by zająć się analizą własnej firmy i wybrać najbardziej dogodną formę opodatkowania na przyszły rok. O przybliżenie tej trudnej materii poprosiliśmy ekspertów podatkowych, członków zarządu renomowanej kancelarii Skłodowscy – Dariusza i Eryka Skłodowskich, którzy poprowadzą szkolenie dla podlaskich przedsiębiorców.

Celem szkolenia jest przedstawienie obszernego projektu nowelizacji przepisów, nazwanego Polskim Ładem, wywołującego skutki w obszarze prawa podatkowego. Na czym polega istota nowych zmian, kogo będą one dotyczyć, jakie będą praktyczne skutki ich wdrożenia i co zrobić, by zmniejszyć ciężar podatkowy działalności gospodarczej – to zagadnienia, które będą przedmiotem spotkania z przedsiębiorcami.

– Poruszymy m.in. temat wpływu zmian podatkowych na przedsiębiorców w zakresie podatku dochodowego od osób fizycznych i prawnych; opowiemy które działalności (PKD) będą najbardziej narażone na zmiany wprowadzone ustawą Polski Ład, a które mogą na nich zyskać. Omówimy kilka przypadków szczególnych, w tym ryczałt ewidencjonowany i oczywiście odpowiemy na pytania przedsiębiorców – mówi Eryk Skłodowski.

Szkolenie odbędzie się 15 grudnia o godz. 17 w Auli Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Białymstoku przy ul. Ciepłej. Przedsiębiorcy mogą wysyłać zgłoszenia do 10 grudnia na adres klub@podlaskiklubbiznesu.com.pl. Ze względu na sytuację pandemiczną, liczba miejsc jest ograniczona.

Red. PP, fot. mat. pras.

Komentarze