W ten weekend darmowe lody dla wszystkich. Na Rynku Kościuszki nowa lodziarnia

Na najbliższy weekend zaplanowane zostało nowe otwarcie lodziarnio-kawiarnii Wytwórni Lodów Polskich „u Lodziarzy” na Rynku Kościuszki w Białymstoku. Właściciele marki tym razem oferują swoim klientom całkiem nowy wystrój i wiele nowości w ofercie, a dodatkowo przez cały weekend lody będą rozdawane za darmo.

Wytwórnia Lodów Polskich „u Lodziarzy” jest jedną z prężniej rozwijających się rodzimych franczyz lodowych. Obecnie na mapie naszego kraju znajdziemy ponad sto punktów – lokali stacjonarnych, ice-trucków, wysp lodowych, riksz czy wózków sprzedażowych. Właściciele marki idą krok dalej i otwierają lodziarnię w nowej, unikalnej odsłonie. Będzie to lodziarnio-kawiarnia z prawdziwego zdarzenia.

Wytwórnia Lodów Polskich „u Lodziarzy” działa na rynku od 2015 roku. W Polsce była jednym z twórców trendu na lody rzemieślnicze, które są wytwarzane z naturalnych składników, podawanych w formie pacek.

Obecnie marka specjalizuje się w serwowaniu nietypowych połączeń smakowych, które nawiązują do regionalnych tradycji, np. kuchni podlaskiej. W ofercie WLP, obok klasycznej śmietanki czy truskawki, znajdziemy lody o smaku żubrówki, sękacza, a nawet sera korycińskiego. Masterzy „u Lodziarzy” co roku przygotowują nowe kombinacje, które każdy franczyzobiorca może wprowadzić do swojego lokalu. Teraz dodatkowo w ofercie lodziarnio-kawiarni, poza lodami i dotychczas dostępnymi goframi, znajdą się również desery lodowe, ciastka, ciasta, granola, smoothie i inne smakołyki.

– Wierzymy w naszych franczyzobiorców, dlatego zdecydowaliśmy się na poszerzenie naszej oferty. Proponujemy tym razem koncept premium, czyli lodziarnio-kawiarnię. Nie zmieniamy całego brandu, jednak wystrój przeszedł totalną metamorfozę. Do nowego lokalu przy Rynku Kościuszki w Białymstoku zapraszamy w najbliższy weekend. Każdy otrzyma od nas lody w prezencie – mówi Radosław Charubin, właściciel marki Multi Ice Group.

Red. PP, fot. mat. pras.

Komentarze