Szykuje się gala z wielką pompą. Rozstrzygnięcie jubileuszowej edycji Miss i Mistera Podlasia już 19 maja

Finalistki Miss Podlasia 2023 - w strojach projektantki Barbary Piekut

Jako patron medialny odliczamy z niecierpliwością dni do gali finałowej XXV wyborów Miss Podlasia – to regionalne zmagania konkursu Miss Polski. A przy tym, poznamy też Mistera Podlasia – panowie startują w zmaganiach od kilku lat. To bez wątpienia konkurs prestiżowy, mający ogromną renomę, marka sama w sobie.

19 maja 2023 r. w Sali Widowiskowej Kina Forum w Białymstoku odbędzie się po raz 25. gala finałowa Miss Podlasia (wybory Mistera Podlasia dołączone zostały w 2017 r.). Liczymy na masę pozytywnych emocji, zaskakujące werdykty i przede wszystkim – niezależnie od wyników – uśmiechów na twarzy wszystkich kandydatek i kandydatów. Bo już znalezienie się w ścisłym finałowym gronie 16 pań i 15 panów jest powodem do dumy. To osoby wyróżniające się nie tylko wyglądem zewnętrznym, jak wielu się wydaje. To bowiem ludzie mający w życiu niebanalne pasje, szerokie zainteresowania i ciekawe charaktery.

Kandydatki i kandydatów prezentowaliśmy już w naszym portalu: Wkrótce poznamy Miss i Mistera Podlasia. Zobacz zdjęcia kandydatek i kandydatów

Podkreślmy, że konkurs od początku cieszy się dużym powodzeniem, jest oknem na świat mody. W naszym regionie wspierają go rozpoznawalne marki, stabilne firmy z różnych branż.

Oto tegoroczni sponsorzy i partnerzy: Miss i Mister Podlasia. W gronie sponsorów znalazły się uznane podlaskie marki

Podlaskie gale od lat utrzymują się na pierwszym miejscu wśród innych regionalnych konkursów Miss i Mister Polski. Poziom wydarzenia podnoszony jest z roku na rok. Tym razem nie może być inaczej!

Red. PP, fot. Michał Obrycki

ORGANIZATOR

Komentarze