Zlot food trucków, czyli kulinarne świętowanie lata

21, 22 i 23 sierpnia 2020 r. to daty, które każdy miłośnik dobrej kuchni już teraz powinien zapisać sobie w kalendarzu. W Siemiatyczach pojawią się prawdziwi pasjonaci kulinariów, którzy przez trzy dni będą karmić mieszkańców swoimi popisowymi daniami. Kulinarne świętowanie lata będzie miało miejsce na parkingu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Ten weekend sierpnia – od 21 do 23 – upłynie w Siemiatyczach pod znakiem dobrego jedzenia. Organizator zlotu – organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków z całej Polski, zaprasza do rodzinnego świętowania lata pod Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji.

Ucztowanie w formule wielkiego, rodzinnego pikniku, którego główną atrakcją jest kilkanaście food trucków, od kilku lat przyciąga spragnionych niecodziennych smaków mieszkańców.

Serwowane będą oryginalne potrawy kuchni z kilku kontynentów. Nie zabraknie sycących dań głównych, przekąsek, deserów oraz napojów, w tym aromatycznych kaw i pysznej lemoniady.

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne dania, cenione w całej Polsce.

MOSiR Siemiatycze mieści się przy ul. Nadrzecznej 29. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Red. PP

Komentarze